Hepatitis C

Hepatos - Zagreb

Nikka

Osnovana je podružnica Hepatosa u Zagrebu. .................Više o udruzi ima na www.hepatos.hr

Nikka

Zgodne točkice :/

Cybermed

Poštovana Nikka,

Žao nam je no nemamo običaj objavljivati e-mail adrese.
URL udruge je objavljen, a možemo se dogovoriti i za razmjenu linkova tako da se postavi link na Hepatos u rubrikama ustanove i udruge te u okviru centra za edukaciju pacijenata- hepatitis C.

Nikka

Postovani,
Hepatos Zagreb je novoosnovana udruga, a i stranice Hepatosa su jos u izradi. Nadamo se da cemo Vam uskoro moci ponuditi razmjenu linkova.
Srdacan pozdrav