Hepatitis C

Pomoć molim :)

miki

Čekam liječenje,čuo sam da neki proizvodjač sponzorira besplatim lijekom..Zna li itko išta o tome...??

Nikka

Kod nas HZZO placa sve troskove lijecenja standardnom terapijom interferonom i ribavirinom. Lijek ribavirin je sponzoriran od proizvodjaca, ali to za pacijente nije od nekog znacenja, osim ako si sam ne placa terapiju.
Puno uspjeha u predstojecoj terapiji i srdacan pozdrav!