Hepatitis C

kako reci partneru

ana

bok,

Zanima me kada i na koji nacin reci svom novom partneru da si zarazen hepatitisom C? Iskustva, misljenja, bilo sto??

collector

Hello Ana

Bez obzira sta sam citao da su rijetki slucajevi prenosenja hepatitisa c spolnim putem mislim da bi trebala to rec odmah na pocetku veze. Po meni bi bilo najpostenije za tebe odmah, pa da zna na cemu je a ti ces vidjet onda s kime imas posla s nekim "panjem" ili s nekom osobom do koje mu je stalo.

Pozdrav Collector