Hepatitis C

Negativna sam

Nikka

Evo da se i tu pohvalim.

Genotip 1a, terapija Pegasysom i Ribavirinom prvih 12 tjedana, nakon čega se razvila alergija na Ribavirin, pa sam do punih 48 tjedana bila na monoterapiji.

4 mjeseca nakon terapije napokon sam napravila PCR i virusa nema happy
Znam da to još nije ziher, al ja sam presretna!

violeta

I ja sam sretna zbog tebe i svih ostalih koji žive život u strahu.
Držim ti fige kako se kaže.
Pozdrav

maja

Cestitam curo uspjela si jos jednu tesku bitku izboriti samo naprijed, razumijem tvoje uzbudjenje i ja sam bila u istoj situaciji, ali ovaj svrab od ribavirina je nepodnošljiv da se ikako mogu kupat u kremi rado bih, samo naprijed i pozdrav

mali1medo

Svaka čast, to je vijest koju volim čuti. To je vijest koja me čini sretnim! Sve će biti u redu, samo naprijed s osmijehom! Srdačan pozdrav!