Hepatitis C

trebam pomoć

Nala

u strahu sam ili dilemi
trebam se javiti u bolnicu radi dogovora oko liječenja-danas sam dobila brzojav??!!!

nisam još ni prihvatila da imam toga "vraga" a kamolo nešto drugo

šta da radim?
pročitala sam sve Vaše komentare i blog Nikke, ponu mi je pomogao ali još uvijek nemam snage i imam puno pitanja???

Trebam pomoć

mirko

Samo se javi na lijecenje, jer postoji velika mogucnost da tog "vraga" istjeras iz sebe zauvijek. Ukoliko se ne odlucis za lijecenje on ce se velikom brzinom razmnoziti mozda i do te mjere da ga se nikada vise neces rijesiti. Vjeruj mi, lijecenje i nista drugo.

angel

Javi se u bolnicu,
to je jedini način da se riješiš vraga.
Tamo ćeš čuti sve ZA i PROTIV liječenja, odluka je na tebi.
Ja sam uvijek ZA.

Sretno

doc. dr. sc. Ivica Pavić

U potpunosti se slažem s odgovorima Mirka i Angela. Liječenje treba provesti, i to najbolje što ranije. Naravno da su moguće neke nuspojave terapije (koje se također mogu umanjivati lijekovima, a i nisu trajne), no korisnost je daleko veća.
Dakle, samo hrabro naprijed. Postavljajte pitanja svojemu liječniku dok god Vam sve ne postane savršeno jasno. Konačni rezultat vrijedi sav taj trud.
Pozdrav.

jole

prije tri mjeseca prošao sam terapiju 48 tjedana. Ako bi mi se virus vratio ponovo bi bez razmišljanja istu stvar. Savjetujem ti da prihvatiš.