Hepatitis C

pomozite

Tina

Molim za psihološku pomoć.Kako skupiti hrabrost i otići na testiranje?Sada se borim sa sumnjama a onako....

mirko

ako si bila u mogucem kontaktu sa virusom, ne treba ti hrabrost za otici na testiranje nego zdrav razum. Sto duze odugovlacis sa testiranjem dajes priliku eventualnom uljezu u tvom tijelu da se razmnozava. Ukoliko si negativna osjetit ces veliko olaksanje i dobro ces razmisliti svaki put prije nego se upustis u rizicno ponasanje.
P.S Iskreno se pomoli i ujutro po uputnicu

Nikka

Samo hrabro, nema smisla da se mucis sa sumnjama. Mozda sve bude super, a ako i ne, vazno je da sto prije krenes sa saniranjem stete.
Mi cemo ti drzati fige, a ti nam svakako javi sta je bilo.
Pozdrav

polly

Nakon rizicnog ponasanja najbolje je biti miran i testirati se. Vjeruj, neki pacijenti tragaju mjesecima dok dodju do dijegnoze kao sto je Hepatitis C jer on daje nejasne simptome, toliko nalik masu drugih bolesti- osobno sam mislila da imam jaku anemiju i visak kila a ne Hepatitis C!

Nikka

Tina, jesi bila na testiranju?