Hepatitis C

Za doc. dr. sc. Ivicu Pavića

Ana

Poštovani,

Trenutno sam na čekanju terapije i zbog visokih ALT i AST prepisan mi je URSOFALK tri puta dnevno i tako skoro vec dva mjeseca. Moje pitanje je dali uz ove tablete smije piti caj od sikavice kojeg svi preporucaju?

Hvala

prof. dr. sc. Ivica Pavić

U meni dostupnim izvorima i literaturi nisam pronašao da se Ursofalk ne smije koristiti uz čaj od sikavice.
Pozdrav.