Pretilost

debljina?

bok.ovako visoka sam 172,na moju visinu teska 117kg,a index masa mi je 40.punija sam jos od djetinjstva.bila sam par puta na dijeti ali sa malim ucinkom,jako sam nesretna,i stalno sam u depresiji i zato stalno jedem.da li mi preporucate xwnical.i da li postoji skola mrsavljenja i ako postoji mozete li mi reci njezinu adresu,bila bih vam jako zahvalna.

Hrvoje Iveković, dr. med.

Xenical bi zaista kod Vas imao smisla, preproučio bih 3x120 mg dnevno, uz hipolipemičku prehranu (sa manje masnoća) i fizičku kativnost 40 min dnevno.
Škole mršavljenja svojedobno je organizrala tvrtka Roche, tel 01/47 22 333