Pretilost

gastric baypass

manuela2

pozdrav
imam 27 god i kratko receno debela sam.Visoka sam 165 i imam 93 kg.Mucim se sa kilama vec 7 god.Trosila sam xenical i postala sam majstor u izgladnjivanju par dana pa onda trpanju hrane u sebe.Sa stolicom mi je jako lose,imam grceve,napuhanost i desi se da nemam stolicu po 4-5 dana.Postala sam i depresivna i imam dosta problema sa zglobovima(slike kukova pokazuju veliku istrosenost,operacija u buducnosti)Sada sam se odlucila na operaciju ali ne zelim nekakve plasticne operacije zelim gastric baypass.Zanima me jel se to obavlja u Hrvatskoj i gdje?Ja ne stanujem u Hrv.sto znaci da me zanimaju privatne klinike gdje mozem ici bez uputnice.
Unaprijed zahvalna na odovoru.

Hrvoje Iveković, dr. med.

KB Sestre Milosridnice, Zaovd za abdominalnu kirugiju - prof Bekavac-Bešlin