Pretilost

drhtavica...

dijanacol.74

postovanje...

Imam 35 god. 164 visoka,72 kg.

pokusavam smrsaviti,i to sto manje jedem masno,dosta voca i salate,ne unosim slatko,,,ako onda u malim kolicinama(dvije kocke cokolade).problem je u tome sto nakon kratkog vremena vec sam gladna i dobijem taku drhtavicu da se vise nemogu odrzavati na nogama.Recimo dorucak od dvije manje kriske kruha, sa malo margarina i dvije rajcice,,,i vec nakon sat i pol dobivam glad sa drhtavicom,,,nalazi su svi u redu,,,,interesuje me sta da radim,jeli mi mozete reci kakvu hranu da uzimam stim da nije visoko kaloricna a da zasicuje,,,veoma sam nesretna, i neizdrzivo mi je da moram gledati svakih sat vremen da nesto jedem....hvala unaprijed...

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Za početak izbacite iz prehrane slatko, bijeli kruh, tijesto, općenito rafinirane šećere i uzimajte miješane obroke uz međuobroke (1/2-1 voćka kao npr. jabuka ili par komada ako je voće sitnije) tako da otprilike svakih 2-2,5h jedete (naravno malo). Trebalo bi se obratiti i u endokrinološku ambulantu radi obrade hipoglikemija o kojima je vjerojatno riječ (s obzirom na simptome koje navodite).