Pretilost

problem tezine

vedrana0706

postovanje,
visoka sam 167cm i teska 104kg,imam 19 godina. cijeli svoj zivot imam problema s prekomjerenom tezinom.(nemam hormonalnih problema)najvise sto uspijem smrsaviti je nekih 10kilograma (ne prakticirajuci izgladnjivanje),međutim uvijek ih vratim cim iti malo povecam unos kalorija.imam psihicki problem pri reduciranju hrane,labilna sam po tom pitanju i tesko se kontroliram i ono sto vas zelim pitati jest gdje u hrvatskoj(mislim na ustanove,klinike) mogu lijeciti svoju pretilost buduci da sam nesposobna da svoj problem rijesim bez lijecnicke pomoci?

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

U velikim gradovima i kliničkim bolnicama, obično postoje i specijalisti koji se bave navedenim problemima. Nalazite li se blizu Zagreba možete se obratiti na KBC Rebro u ambulantu za liječenje pretilosti.