Pretilost

ITM 45

maxi

Stovani !
Ja imam 34 g. ITM 45 i potrebna mi je pomoc,
Imam tumor na mozgu koji je operiran ali ne i odstranjen do kraja,
nakon operacije sam se pocela nekontrolirano debljat,imala sam dvije
operacije u razmaku od mjesec dana i cijelo to vrijeme su mi davali
dexametason inekcije u venu ujutro i navecer dok nisam dobila osip
po cijelom tijelu.Zanima me kome se mogu obratit u centru za mrsavljenje
i jel potrebna uputnica od opceg doktora ?
Unaprijed zahvalna, maxi!

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Uputnica od liječnika obiteljske medicine Vam je potrebna a preporučila bih Vam da se javite u centar za mršavljenje u gradu u kojem živite ili ako ga u Vašem mjestu nema u najbliži centar.