Pretilost

pretilost

zrinka

bok.hvala na brzom odgovoru ,nadam se da cu dobiti i na ovo pitanje odgovor,mene zanima gdje se mogu javiti u bjelovaru za pomoc pri mrsavljenju,te dodatne pretrage.napominjem da imam problema sa dlakavoscu po tijelu te da pijem diane.i jos nesto svi moji u obitelji imaju dijabetes,mene zanima kakva je mogucnost da ga i ja dobijem .da li u bjelovaru ima endokrinolog ili bilo koji doktor koji se bavi sa tim mojim problemom.hvala pozdrav iz bjelovara

Hrvoje Iveković, dr.med

Svakako ste pod rizikom razvoja dijabetesa. Ako Diane uzimate radi policističnih jajnika, tada se rizik povećava. Da li u Bjelovaru ima endokrinologa ne znam, ali znam da imaju dobre interniste - dr Klobučić, ako se i ne bavi usko s endokrinologijom znat će Vas uputit dalje.