Pretilost

pretilost

zrinka

bok.imam 25 god i godinama se mucim debljinom ,visoka sam 172 i teska 120kg pokusavala sam svakakve dijete ali sa malim ucinkom.jako sam nesretna i u depresiji sam a i pod stresom sam,i ne mogu nikako naci decka a i dode mi da se ubijem.vise neznam sta da napravim,nadam se da cete mi ikako pomoci.hvala nadam se da cu ubrzo dobiti odgovor,pozdrav iz bjelovara

Hrvoje Iveković, dr.med.

Draga Zrnika

kod Vas debljina predstavlja čimbenik rizika za Vaše zdravlje i svakako bi je trebalo liječiti - bojim se da dijete i fizička aktivnost neće biti dostatni, i kod Vas postoji indikacija za medikamentozno liječenje debljine.

Valjalo bi napraviti osnovnu obradu (SE, KKS, urea, kreatinin, GUK, hepatogram, lipidogram, hormoni štitnjače, slobodni kortizol u urinu), te se potom odlučiti za jedan od lijekova za liječenje debljine koji su dostupni kod nas na tržištu.

O Xenicalu informacije možete dobiti na besplatnom broju telefona 0800-250-250.