Rak pluća

Koju kliniku za preporuciti

Lila123

Molim vas doktore da me uputite na najbolju kliniku da posaljemo pacjenta (mog oca) na ispitivanje i daljnje lijecenje u Evropi?

Nabil Chalfe , dr. med.

Obzirom da niste naveli od čega boluje vaš otac teško mi je odgovoriti. U svakom slučaju ukoliko se radi o karcinomu pluća rezultati liječenja u našoj Klinici za plućne bolesti "Jordanovac" ne zaostaju za rezultatima drugih klinika u Evropi.
S poštovanjem !