Estetska kirurgija

godine i plasticna operacija

dobar dan!
Imam kvrgicu na nosu koju bi htjela poravnat a imam 18 godina.
zanima me koja je dobna granica za operaciju nosa?

Dinko Tončić, dr. med.

Kao prvo bih zahvalio na upitu te bih dodao da je to jedno od vrlo čestih pitanja koje postavljaju naši pacijenti. Donja granica za estetsku korekciju nosa je oko 16 godina. Sa stručne strane nema nikakvih kontraindikacija za estetsku korekciju nosa u dobi od 18 godina.

Nos

Dobar dan. Ja imam 14 godina i imam kvrgu na nosu. Na internetu sam pročitala da je dobna granica za operaciju nosa 14-15 godina. Moje pitanje je da li je riskantno operirati nos u ovoj dobi. Hvala.

Dinko Tončić, dr. med.

Kao što sam u prethodnom odgovoru i napisao, nebih preporučio korekciju nosa prije 16 godine .

Ninaa123

ovako ja imam nepunih 17 god i zanima me dali je operacija nosa besplatna?

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana Nina! Estetske i funkcionalne korekcije nosa u okviru Poliklinike dr. Tončić izvodimo svakodnevno i sa puno uspjeha. U dobi od 17 godina uz pismeni pristanak roditelja nema zapreke za ovakav zahvat. Cijena samog zahvata kreće se od 11.000 do 15.000 kuna, a rani postoperativni oporavak traje ukupno tjedan dana. Prije samog zahvata bi bilo dobro da nas posjetite na pregledu i konzultacijama ili da nam pošaljete Vaše fotografije na mail kako bismo vidjeli o čemu se točno radi u konkretnom slučaju i da Vas informiramo detaljno o svim aspektima ovog vrlo efektnog estetskog zahvata kao i o postoperativno oporavku. Ukoliko ste zainteresirani više detalja možete saznati na www.toncic.net ili putem maila info@toncic.net ili telefonskim putem na broj 014618888