Estetska kirurgija

grudi

ana-dbk

poštovani imam 18,5god i mislim da se vec neko vrijeme vise ne razvijam...imam uvucene bradavice i molim Vas da mi kazete jel se to moze nekako ispraviti...predstavljaju mi svojevrsan kompleks i nelagodu..molim Vas da mi odgovorite dali se to moze nekako ispraviti i gdje i po kojoj cijeni...
s postovanjem
ana-dubrovnik

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana Ana, problem uvućenih bradavica se riješava vrlo uspješno manjim zahvatom u lokalnoj anesteziji. Oporavak traje oko tjedan dana, kada se odstranjuju i šavi .

juric_05

Poštovani, ja imam isti problek kao i Ana. Imam 24 godine, ali taj problem sa uvućenom bradavicom mi je samo na jednoj dojci, druga je sasvim uredu. Mene još zanima da li to može dovesti do nekih komplikacija tj. problema naprimjer raka... Unaprijed zahvaljujem!

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, što se tiće uvućene bradavice, radi se o deformaciji koja nastaje zbog kratkih mliječnih kanaliča, koji je uvlače prema unutra. Svakako se ne radi o nedostatku koji bi mogao na bilo koji način utjecati na zdravlje.
Ukolko Vas je strah iz bilo kojeg razloga, uvijek se možete podvrgnuti bezazlenoj, a pozudanoj metodi, a to je ultrazvuk dojke, koji se kod žena čak i preporuča jednom godišnje.

juric_05

Zahvaljujem Vam na odgovoru