Estetska kirurgija

grudi nakon poroda

Bumbica

Poštovani doktore, uskoro ću roditi treći put pa me zanima, ukoliko ću dojiti, koliko treba vremena proći da bi grudi mogli zategnuti i dal se isti dan mogu i smanjiti? Kolika je cijena tih zahvata? Unaprijed hvala

Dinko Tončić, dr. med.

Cijena ovog zahvata u okviru naše poliklinike se kreće od 20000 do 22000 kuna ovisno o načinu plaćanja.

Dinko Tončić, dr. med.

Preporučio bih da se nakon dojenja sa zahvatom pričeka oko šest mjeseci kako bi grudi poprimile svoj konačni oblik, što je od velikog značenja za što preciznije planiranje zahvata. Istom prilikom se grudi mogu i smanjiti. Za zahvat smanjenja i podizanja grudi se u okviru naše poliklinike koristimo metodom tzv. kratkog vertikalnog ožiljka, koja, osim što ostavlja značajno manji ožiljak, daje i čvrstoću i puno bolju projekciju grudima nego klasična metoda obrnutog slova T .

Bumbica

Poštovani doktore, ova cijena koju ste naveli je samo cijena za jedan zahvat ili? I koji su načini plaćanja kod vas? Unaprijed hvala

Dinko Tončić, dr. med.

Radi se o cijeni za zahvat smanjivanja i podizanja grudi - riječ je o jednom zahvatu kojim bi se riješila ova dva problema. Što se tiče načina plaćanja, moguće je plaćanje gotovinom te različitim karticama, od Dinersa i American expressa u više rata, preko potrošačkih kredita Reiffeisen banke te putem Mastercard, Maestro i Visa kartice.