Estetska kirurgija

nacini placanja

gogavz

Postovani, znam da pitanje nije bas strogo medicinsko, ali vjerujem da ste upuceni i da imate informacije o sljedecem pa mi molim vas pomozite. Vecina nasih klinika za estetsku kirurgiju nudi mogucnost placanja karticama, i tako je na nekoliko stranica navedeno da primaju sve gotovinske i kreditne kartice. Mene zanima dal to vrijedi i za kartice s racunom otvorenim u sloveniji? Ako ne, koje mogucnosti imam i koji uvjeti mi trebaju da dogovorim obrocnu otplatu? Hvala puno!

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovani, kartično plaćanje na rate preko računa koji se nalaze u inozemnim bankama nije moguće. U ovakvom slučaju preporučam da dignete potrošački, nenamjenski kredit u gotovini u Vašoj banci te da operaciju platite u gotovini, a prema Vašoj banci kredit otplaćujete u ratama.