Estetska kirurgija

Ožiljci

rafaello

Poštovani, već 2 godine za redom idem na dermatologiju na pregled madeza. Odstranila sam 3 madeža i sada su mi ostali neugodni ožiljci promjera nokta. Zanima me dali postoji kakav estetski zahvat i obnova tkiva. Zahvaljujem.

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovani, zahvaljujem na upitu, ožiljci nakon kirurških zahvata se mogu tretirati na više načina . Koji način bi bio najbolji i koji bi došao u obzir u Vašem slučaju morali bismo vidjeti prije svega na pregledu u našoj Poliklinici . U vezi termina i detalja pregleda nam se možete javiti telefonski na broj 014618888 ili na mail info@toncic.net .