Estetska kirurgija

rinoplastika

xxy

Poštovani,

Znam da oporavak nakon operacije traje nekih 10-ak dana, dok se ne skine kalup, zavoji... Ali, zanima me koliko treba proći da se nakon operacije ljudi vrate svojim svakodnevnim obavezama (faks, posao i sl.)?
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Pozdrav

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovani, Zahvaljujem na Vašem upitu. Tampone iz nosa odstranjujemo treći postoperativni dan, kalup sa nosa sedmi dan nakon operacije, a povratak svakodnevnim privatnim i poslovnim aktivnostima je moguć već nakon desetak dana do najviše dva tjedna.