Estetska kirurgija

rinoplastika

ivanna_991

ja sam operirala nos prije 2i pol mjeseca...izgled nosa mi se jako sviđa i nebi nista mjenjala,ali vrsak nosa mi je jos jako tvrd,i jos me onako boli na dodir. dali je to normalno nakon sto je proslo toliko od operacije,ili treba duze vrijeme da to omeksa i bude onako kako i inace treba biti. koliko vremena treba proc a da mi se to sve vrati u normalu??

Dinko Tončić, dr. med.

Može proći i do pola godine dok vršak omekša i dok se vrati osjet u njega, stoga nema razloga za zabrinutost.