Estetska kirurgija

grudi

jelena22

Poštovani,imam 22godine,rodila sam drugo dijete i prestala dojiti prije tri mjeseca.Grudi su mi ostale spuštene od prve trudnoće,te je areola jedne bradavice veča od druge.Zanima me kada bi bilo najbolje obaviti podizanje grudi i dali radite korekciju areole.
Hvala

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, podizanje grudi možemo obaviti nakon šest mjeseci od prestanka dojenja, jer će tek tada oblik i izgled dojki biti definitivan, što nam daje jednu jasnu početnu situaciju. Prilikom podizanja grudi možemo obaviti i smanjenje veće bradavice te je na taj način prilagoditi manjoj bradavici. Kao prvi korak bio potreban jedan pregled i konzultacija u našoj poliklinici, kako bismo vidjeli točno o čemu se radi.