Estetska kirurgija

Sanse za trudnocu?

nutella94

Postovani,
Zadnju mens.sam dobila 30.6. i trajala je do 3.7. nakon toga 14.7.sam imala spolni odnos sa partnerom i koristili smo kondom.Odnos je trajao oko minutu,ali nije svrsio.Kolike su sanse za trudnocu? Za 5 dana trebam dobiti mens.imala sam jucer mucninu malu,bez povracanja,ali me najvise strah trudnoce i zbog toga sam u panici,i mislim da od straha gubim apetit i sve.Napuhnuta sam,imam male bolove u donjem djelu trbuha,grudi su mi osjetljive na dodir i uvecane..Ne znam dali je PMS ili trudnoca..svaki put trazim po netu simptome i to me jos vise zbuni i ustrasi.Ne znam sto da mislim.Hvala unaprijed

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, zahvaljujem na upitu , ali najbolje bi bilo da se sa ovim pitanjem obratite kolegama iz područja ginekologije ili humane reprodukcije.