Estetska kirurgija

uklanjanje madeza

jady778

Postovani,
zeljela bih putem radiovalova ukloniti nekoliko madeza s podrucja trbuha i lica. Zanima me kolika bi bila cijena tog zahvata.
Unaprijed zahvaljujem.

Dinko Tončić, dr. med.

Zshvaljujem na upitu, kao prvo bi madeže trebalo pregledati te ih nakon toga odstraniti. Pregled i odstranjivanje radiovalnom metodom možemo izvesti u istom terminu. Cijena radiovalnog odstranjivanja iznosi 600 kuna po mjestu.