Estetska kirurgija

Uplasena...

Nmz1993

Ugradila sam 17tog decembra prosle god silikonske implante,a ostala sam trudna ne planirano vec u martu dakla oko 3 mjeseca nakon ugradnje silikona,a preporucuje se min 6mjeseci cuvanja od trudnoce. Koliko je opasno i sta se dogadja sa mojim dojkama trenutno,sobzirom da ne osjecam nikakve posebne smetnje sem sto su natekle i pomalo vruce ali to je valjda normalno u trudnoci. I da ne zab da napomenem radila sam silikone ispod misica dojki. Unaprijed hvala na odg.

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, nebiste trebali imati razloga za brigu te nebi trebalo doći do nikakvih ozbiljnijih problema vezanih ni uz trudnoću niti uz dojenje.