Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

oziljci

ivann

postovani,
Imam 18 godina. Prije sest godina imao sam problema sa kozicom na spolnog organa tj. nije mogla prelazit preko glavica, pa sam morao biti obrezan iz medicinskih razloga...
Nakon toga zahvata nikako nisam isao na pregled lijecniku osim naravno vadenje konaca nekoliko tjedana poslije.
Od toga zahvata ostao mi je oziljak na kozi i glavic mi je nekako naboran i suh...
Spolne odnose jos nisam imao...
Komu bi se trebao obratiti?
Dali se moze nesto uciniti po tom pitanju?
unaprijed hvala!

Dinko Kaliterna, dr. med.

Prvo treba vidjeti o čemu se radi da bi se mogla primjeniti odgovarajuća terapija, stoga se javite dermatologu.