Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

pege

avgust

Postovani,imam 27 godina i otkad znam za sebe imam pege!Leti od sunca postaju tamnije.Probala sam nekoliko krema i nista mi nije pomoglo..
Zanima me da li postoji neka krema koja moze pege da ukloni?
Koliko je lasersko ukalnjanje pega efikasno?
Sta mi Vi preporucujete?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kreme ne pomažu. Laserski tretmani rubinskim laserom bi ih uklonili, ali pjege će se ponovo vraćati.

Mikaa2

Jel postoji uopste neki nacin da se uklone pege i ja ih imam od rodjenja i probala sam svakakve kreme na pomaze, cula sam za Rosa mosqueta ne znam da li bi pomogla?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kreme ne pomažu. Laserski tretmani rubinskim laserom bi ih uklonili, ali pjege će se ponovo vraćati.