Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Povecana dlakavost

Ninica11

Imam "veliki" problem. Znaci zbilja imam povecanu dlakovost, dlacice mi rastu na trbuhu, grudima, ledima, vratu, o nogama i intimnoj zoni ne moram ni govoriti. Znaci zbilja ne znam kako se toga rijesiti. Depilacije su uzaludne kad znam da posrijefi stoji nekakav problem. Jer ipak ja sam zensko i imam 14 g. Citala sam da je to najvjerovatnije do hormona i da se preporucuju kontracepcijske pilule koje ja dakako nikako ne bih uzimala. Molim vas, pomozite.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Svakako bih preporučio pregled endokrinologa i hormonske pretrage koje odredi. Nadalje, bilo bi potrebno učiniti pregled ginekologa i UZV jajnika.