Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Prosirene vene

IvanaZagreb89

Zanima me kolika je cijena laserskog uklanjanja vena...Vidljive su mi na obje noge na malim povrsinama.. Ako je potrebno vise tretmana zanima me kolika je pauza do drugog tretmana.Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za proširene vene laserski tretman nije pogodan. Laseri su dobar izbor (često i najbolji), ali ne za Vaš problem.

Poštovani, unaprijed se ispričavam ukoliko sam promašila temu jer neznam gdje bih svrstala svoje pitanje.
Već duže vrijeme imam bolove u listovima i stopalima. Budući da sam malo tražila po internetu te pronašla da je to jedan od znakova venske tromboze, zabrinuta sam. Vene mi se dosta istiću na listovima i najviše me na tim mjestima i boli. Bol je kratkotrajna, znači u navratima. Također me u par navrata znalo probosti u gornjem dijelu leđa (kod lopatice). Molila bih Vaš savjet. Hvala. Zabrinuta.

Dinko Kaliterna, dr. med.

Za vene bi bilo najbolje da se javite dermatologu, a za bol u lopatici fizijatru.