Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Pupa Breast Enhancener

Jean2411

Poštovanje,
molila bih Vas za stručno mišljenje o jednom proizvodu. Radi se o kremi Pupa Breast Enhancener i na tržištu je predstavljena kao proizvod za povećanje grudi. Slijedeći tekst je u opisu proizvoda:
Pupa nudi gotovo nevjerojatan proizvod - šok tretman za povećanje grudi Pupa Breast Enhancer. Ta čudotvorna krema s trenutnim push-up efektom povećava grudi za jedan broj, učvršćuje ih, daje im tonus i obavlja lifting. Djelujući poput prirodnog grudnjaka, ovaj proizvod sve je što vam treba da biste se osjećali bolje u vlastitom tijelu.
Formula
Bogat izvor aktivnih sastojaka koji djeluju na strukturu kože tako da je učvršćuju, njeguju i poboljšavaju tonus.
VIT-A-LIKE: djelovanje kao vitamin A, ali puno jače – to je ekstrakt sjemenki Vigna Aconitifolia (moth bean) koji stimulira sintezu kolagena i obnovu stanica i time garantira snažno učvršćivanje.
Bio-Soy kompleks: inovativni, visoko koncentrirani izvor energije prirodnog porijekla koji intenzivno stimulira vitalnost stanica, tonificiranjem i regeneriranjem.
Vitamin F učvršćuje staničnu membranu te hrani i hidratizira kožu.
Vitamin E je jak antioksidans koji štiti od slobodnih radikala.
Proteini iz soje obavijaju grudi nježnim, ali učvršćujućim filmom.
Koža je trenutno meka, nježna i savršeno zaštićena.

Molim Vas da mi napišete koliko je ovakav proizvod siguran za korištenje. Inače, imam 23 godine.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ovaj proizvod je siguran za upotrebu, ali nije učinkovit za ono što se reklamira.