Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Strije

wickedgame

Poštovani,molim vas recite mi postoji li uopće neka metoda uklanjanja strija,ako da što,kako,gdje i koliko košta.Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kada jednom nastanu, nema učinkovite metode uklanjanja strija. One se mogu pokušati ublažiti ev. frakcijskim (neablativnim) laserom, ali rezultati su slabi. Radi se više tretmana (4-6) u ramacima od mjesec dana.