Fizikalna medicina i rehabilitacija

bolne potkoljenice

Erna

Stovani doktore,
imam jedno pitanje za Vas,a to je:prije 2 godine u kratkom periodu vise puta sam pala,otada su mi potkoljenice kao pomalo 'kvrgave',tj.napipaju se kvrzice,ne mogu kleciti jer me onda to smeta.neugodno je.Zanima me sto bi to moglo biti.
zahvaljujem na dogovoru

Mr.sc.dr. Porin Perić

Poštovana Erna!

Vrlo je teško reći o čemu se točno radi bez kliničkog pregleda.
Moglo bi se raditi i o proširenim venama (niste mi naveli Vašu životnu dob) ili zadebljanima masnog ili vezivnog tkiva. Pravu dijagnozu moguće je postaviti tek nakon detaljnog kliničkog pregleda.

Lijepi pozdrav, mr.sc.Porin Perić,dr.med.
spec.fizijatar-reumatolog