Fizikalna medicina i rehabilitacija

kukovi

biba

gotovo svaku noć probudi me bol u lijevom kuku koja ne prestaje , bilo da lezim na njemu ili na suprotnom , odnosno desnom kuku. Kad se ujutro digne i prohodam bol nestaje. sto da radim?

Mr.sc.dr. Porin Perić

Poštovana Biba!

Moguće je da se radi o istegnuću nekih mišića za vrijeme spavanja, ili se možda radi o boli koji potječe iz područja lumbalne (slabinske) kralježnice što je vrlo često slučaj. Da ipak ne bi nagađali, poptrebno je doći na poregled u najbližu fizijatrijsko-reumatološku ambulantu gdje će se nakon kliničkog pregleda i ev. nekih dodatnih pretraga izlučiti o čemu je riječ.

Lijepi pozdrav, mr.sc.Porin perić, dr.med.
spec.fizijatar-reumatolog