Fizikalna medicina i rehabilitacija

Bolovi u prsima

Andrea

Povremeno mi se javljaju bolovi u podrucju prsne kosti koji se nekada sire u desnu ruku i rame , a ponekad u lijevu ruku. Nacinjen je EKG koji je bio u granicama normale i RTG pluca i srca koji je bo. Nacinjena je i kompletna krvna slika koja je takodjer u redu. Imam 34 godine. Molim Vas za misljenje, hvala.

mr sc dr Porin Perić

Štovana Andrea!

Bolovi mogu potjecati i od kralježnicve, osobito ako postoji neka promjena njezine zakrivljenosti poput skolioze, izbočine sprijeda ili straga ili kifoze. Stoga sugeriram pregled reumatologa ili ortopeda.

Lijepi pozdrav, mr.sc.Porin Perić,dr.med.
spec.fizijatar-reumatolog