Fizikalna medicina i rehabilitacija

Iskrivljene noge

ana

Poštovanje!

Molim Vas da mi odgovorite na pitanje i preporučite web stranice ili literaturu o bolesti koja se očituje iskrivljenim nogama u koljenu (na kontra stranu-naime,vidjela sam ........... s takvim nogama) te ju ukratko objasnite.

Zahvaljujem!

Mr.sc.dr. Porin Perić

Poštovana Ana!

Bojim se da nisam dobro razumio Vaše cijenjeno pitanje, stoga Vas molim da precizno pojasnite o kakvom iskrivljenju koljena se radi. Potom slijedi detaljan odgovor , ako ga naravno budem znao.

Srdačan pozdrav, mr.sc.Porin perić,dr.med.
spec.fizijatar-reumatolog