Fizikalna medicina i rehabilitacija

Stalna bol u vratu

Igor

Proteklih tjedan dana u vratu osjećam konstantno peckanje i utrnulost. m
Što više stokim na nogama, bol se pojačava, dok mirujem smanjuje je se ali je još uvijek prisutna.
Molim za mišljenje .
Hvala

mr sc dr Porin Perić

Štovanoi Igor!

Za početak potrebna mi je Vaša životna dob, zanimanje te eventualna prethodna trauma u području vrata.
Svakako je korisno učiniti i RTG vratne kralježnice, jer se najčešće ipak radi o degenerativnim promjenama u tome dijelu, koje se uspješno liječe primjenom raznih fizikalnih modaliteta i primjenom nesteroidnih antireumatika.

Lijepi pozdrav, mr.sc.Porin Perić,dr.med.
spec.fizijatar-reumatolog