HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Beta hemoliticki streptokok

Lucky29

Poštovani,
Na brisu u 35. tjednu trudnoće izoliran mi je beta hemoliticki streptokok te sam dobila antibiotik amoksicilin.
Kako mi je rečeno da ću na porodu svakako morati primati profilaksu molim vas za mišljenje ima li onda smisla to što sada pijem antibiotik te može li on naštetiti djetetu?
Hvala
Lijep pozdrav!

Savjetodavna linija, za djecu

Draga prijateljice Hrabrog telefona
hvala Vam što ste nam se obratili. Hrabri telefon je savjetodavna linija za mame i tate ili sve odrasle koji imaju pitanja vezana uz odgoj, razvoj ili dobrobit djece. S obzirom na to da ste nam postavili pitanje zdravstvene problematike, vezano uz lijekove i trudnoću, nismo Vam u mogućnosti odgovoriti. Potičem Vas da se obratite svom liječniku koji Vam može dati odgovore na pitanja koja Vas brinu. Ako u budućnosti budete imali pitanja vezana uz dječji razvoj ili dobrobit, tu smo za Vas.
Puno pozdrava,
Hrabri telefon