HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Ranice na penisu

August19

Poštovani doktore , imam 20 godina .Pojavio mi se problem prije 2 dana .Na penisu sam uočio jednu malu krastu .Nista me ne boli samo me zabrinjava ta mala ranica mozete li mi reci o čemu je riječ . Unaprijed se zahvaljujem.

Savjetodavna linija, za djecu

Dragi prijatelju Hrabrog telefona,
hvala Vam što ste nam se obratili. Hrabri telefon je savjetodavna linija za mame i tate ili sve odrasle koji imaju pitanja vezana uz odgoj, razvoj ili dobrobit djece. S obzirom na to da ste odrasla osoba i postavili ste nam pitanje zdravstvene problematike, nismo Vam u mogućnosti odgovoriti. Svakako mislim da je dobro da se obratite svom liječniku koji Vam može dati odgovore na pitanja koja Vas brinu. Ako imate pitanja vezana uz dječji razvoj ili dobrobit, tu smo za Vas.
Puno pozdrava,
Hrabri telefon