HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Predejakulacijska tekucina

123nez123

Postovani, kolika je sansa da dode do trudnoce od predejakulacijske tekucine te me zanima pojavljuje li se ta ista tekucina tokom cijelog seksa ili samo pred sam rub ejakulacije? Hvala unaprijed.

Savjetodavna linija, za djecu

Dragi prijatelju ili prijateljice Hrabrog telefona,
hvala Vam na javljanju i ukazanom povjerenju. U svom upitu spominjete pitanja vezana uz trudnoću i seksualni odnos. S obzirom na to da su Vaša pitanja medicinske prirode, a Hrabri telefon je savjetodavna linija koja pruža pomoć i podršku djeci i roditeljima u vezi različitih teškoća s kojima se suočavaju, nismo Vam u mogućnosti dati odgovor. Voljela bih Vas potaknuti da se posavjetujete sa svojim liječnikom vezano uz brige koje Vam se javljaju.
Puno Vas pozdravlja,
Hrabri telefon