HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Informacija

Ján

Radim u Slovačkoj u Domu za nezbrinuta djeca NÁDEJ v Bernolákove, bliz Bratislavy. Imamo 53 djeca do 25g.Tražim sve informacije o sistemu i organizaciji skrbi o nezbrinutu djecu kod vašoj državi / zakoni, kontakti, itd/. Čini mi se što suradnja na ovaj način može da obapolno donosi nove prozore za naš posao. Chvala puno. Jan

Marija Krmek, prof.

Postovani,

vise o tome mogli biste saznati u Domu za nezbrinutu djecu, Nazorova 49, Zagreb, na tel. 00385 1 4821 702 ili 00385 1 4821 700. Pokusala sam naci njihovu web adresu, ali nisam uspjela. Javim Vam je naknadno na ovom forumu, ako ju nadjem.
Ja takodjer mislim da je suradnja jako važna i da bi i nama i vama mogla pomoci u radu. Mi (Hrabri telefon) smo udruga za zlostavljanu i zanemarenu djecu, vise o nama mozete vidjeti na www.hrabritelefon.hr, suradnja s kolegama iz drugih država nam je jako važna i zainteresirani smo za nju. Za daljnje kontakte možete nam se javiti putem maila info@hrabritelefon.hr

Srdacan pozdrav

mmmd

Ovo je web adresa Doma za djecu Zagreb, koji ukljucuje dom u Nazorovoj:
http://www.domzadjecu.hr/
Pozdrav, mmd