HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Poliklinika u Gajnicama

Sonja

Stanujem u Gajnicama i želim raditi u Poliklinici koja će se otvoriti u Argentinskoj ulici.
Kome da se obratim?
Hvala i pozdrav.

Sara

Draga Sonja. poliklinika u Gajnicama ce se otvoriti kroz mjesec, mjesec i pol dana. U njoj ce biti zaposleno nekoliko psihologa, defektologa, socijalnih radnika, pravnik, pedijatar i med. sestre. Ukoliko ste neke od navedenih struka, ocekujte u novinama natjecaj koji bi trebao izaci i javite se na njega. Puno srece!

Ana Karlović (Hrabri telefon)

Poštovane, evo ukratko - kroz tjedan do deset dana u Narodnim novinama izaći će natječaj za radna mjesta u Poliklinici za zaštitu djece Grada Zagreba (adresa: Argentinska 2) te će biti opisani uvjeti natječaja i mjesto gdje se možete obratiti. U Poliklinici će raditi 5 psihologa, 2 defektologa, 2 socijalna radnika, 2 pedijatra, 2 psihijatra, medicinske sestre, pravnik itd. Srdačan pozdrav!

helena

Voljela bi se na bilo koji način uključiti i u bilo kakvu akciju za zaštitu djeteta. Po struci sam pravnik i živim u Dubrovniku.
Svaka informacija bi mi dobro došla, jer mi je želja da sa svojom strukom i voljom, sudjelujem u zaštiti i pomoći djece.
Unaprijed puno hvala,

Srdačan pozdrav

S poštovanjem
Helena