HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

trazim pomoc

azra

U djetinjstvu sam zlostavljana na sve moguce nacine od strane mog rodjenog oca. Majku nikad nism ni upoznala jer me je napustila po rodjenju.Otac mi je osudjen na 13 godna zatvora zbog svoih zlodjela a ja zivim u domu za djecu bez roditeljskog starana.Nemam nikakve pomoci samo imam bol koji nosim u sebi. Voljela bih da mi neko pomogne ko je u mogucnosti za pomoc.hvala

Karla

Bok!
Kao prvo pohvalno je to što si počela tražiti pomoć.Mislim da bi bilo dobro da se povjeriš nekoj osobi u koju imaš povjerenja,npr.neki profesor u školi ili školskom psihologu.Oni bi ti mogli pomoći da potražiš pomoć i terapiju. Nemoj da te bude strah povjeriti se jer ima dobrih i stručnih ljudi. Kao drugo mogla bi nakon nekog vremena kad se oslobodiš svoje patnje potražiti svoju majku, možda netko zna gdje je. Vjerujem da ona misli na tebe i da te nije zaboravila. u slobodno vrijeme možeš se baviti crtanjem, slikanjem, pisanjem pjesama i priča ili se pridruži nekim projektima u školi.Steći ćeš sigurno bar jednog dobrog prijatelja koji će ti uljepšati tvoje dane.

Puno sreće!

dada

Draga Azra suosjecam sa tvojom tugom i vidim da ti je tesko.Nisam shvatila kakvu pomoc trebas ja sam ti voljna pomoci pa bi bilo dobro da mi posaljes mail na koji bi se mogli konkretnije dogovoriti.Pozdrav