Kardijalna kirurgija

infarkt

robert

Imam 33 godine. Sa 30 sam preživio akutni infarkt miokarda.Bio sam na koronarografiji koja je otkrila samo oštečenje mišiča a ne i začepljenje žila na sreču.Sad mi dolazi do probadanja u srcu pa me interesira što je to i dali ću u budučnosti morati na kakvi zahvat.

dr. sc. Darko Anić

Vi morate obaviti kontrolni kardioloski pregled. U slucaju indikacije kardiologa mozda cete morati ponoviti koronarografiju. Ovisno o Vasim nalazima odlucit se se o potrebi eventualnog operativnog zahvata ili kardioloske intervencije.