Kardijalna kirurgija

S R C E

G r g o

Molim Vas za savjet.Ove godine ugrađena su mi tri stenta,zadnji u kolovozu.Već duže vrijeme osjećam bolove u području srca,u ležećem položaju.Bol prestaje kada se uspravim ili sjednem.Imam 65 godina,normalan tlak ali prekomjernu težinu.
Hvala na Vašem odgovoru.
G r g o

doc. dr. sc. Darko Anić

Vi biste morali posjetiti svog kardiologa, te mu detaljno navesti simptome. Shodno tome, vidjet ce se trebate li obaviti eventualne dodatne pretrage. I, naravno, potrebno je regulirati tjelesnu tezinu.