Nefrologija

bubreg

jadranka

kod lijevog bubrega-podvojenost kanalnog sustava.a kod desnog vidljive ciste promjera oko 26mm.preporučuje mi da idem kod nefrologa.šta mislite o tome.Jeli je to opasno.molim odgovor

prof. dr. sc. Petar Kes

Poštovana, radi se o urođenoj anomaliji u građi bubrega. Javite se na pregled internisti-nefrologu, radi detaljnije dijagnostičke obrade. S poštovanjem, prof.dr.sc.Petar Kes