Nefrologija

cesto mokrenje

damir

Postovani,
Ima vec sedam dana kako imam veliki nagon da mokrim(svakih sat nekad i cesce)ostali simptomi su, usta i nos mi se jako brzo suse, zbog cega vrlo cesto pijem vodu,ponekad dobijem bolove u glavi u predjelu uha,nisam imao temperature,mada cesto osjecam hladnocu,koja je narocito bila izrazena prvog dana.Prvog dana osjecao sam i mucninu u stomaku,i brz rad srca koja je kasnije nestala. Ja sam sumnjao na trovanje hranom.Posjetio sam doktora koji je uzeo nalaze krvi i urina koji su bili uredni.Na kraju je rekao da je moguca obicna prehlada,stres ili nesto drugo,te da pricekamo jedan period.

Moje pitanje je da li su ovi simptomi za zabrinjavanje i sta biste mi vi preporucili.

Hvala unaprijed!

prof. dr. sc. Petar Kes

Poštovani, pretpostavljam da ste imali infekciju - za precizniji zaključak navedeno je malo elemenata. Nadam se da ste do sada ozdravili. S poštovanjem, prof.dr.sc. Petar Kes