Nefrologija

Dijaliza

zlogaby

Može li mi netko odgovoriti na pitanje može li osoba na peritonejskoj dijalizi se kupati u moru te kad dođe vrijeme za hemodijalizu postoje li na Jadranu Centri gdje oboljeli može obaviti dijalizu.
Ako postoje Centri,imaju li kontakt telefon?
Hvala unaprijed na odgovoru.

Prof. dr. sc. Petar Kes, dr. med.

Poštovani odgovori na Vaše pitanje su kako slijedi: 1. da; 2. postoje (Rab, Mali Lošinj, Rovinj, Zadar, Šibenik, Split, Makarska, Pula, Umag...) pri domovima zdravlja ili bolnicama (telefonske brojeve možete naći u imeniku ili upitom na telefoske informacije). S poštovanjem, prof.dr.P.Kes