Nefrologija

Inkontinencija

U nekim casopisima navodi se da bi ponekad trebalo za vrijeme mokrenja misicima prekidati mlaz mokrace.navodno se tako jacaju misici sto moze sprijeciti i ublaziti staracku inkontinenciju.
Da li je to tocno?Hvala

Prof. dr. sc. Petar Kes, dr. med.

Poštovani, domet vježbe je ograničen - patološki proces ovisi o više raznih čimbenika. S poštovanjem, prof.dr.P. Kes