Nefrologija

isprekidan mlaz mokraće

rozmar

Stovani
moj suprug ima 33 godine i u posljednje vrijeme mu se nakon spolnog odnosa javlja vrlo isprekidan mlaz mokraće.
Obzirom na to da ne želi posjetiti liječnika molim Vas da mi odgovorite da li se može raditi o normalnoj pojavi ili se nužno mora javiti urologu.
Srdačan pozdrav i unaprijed hvala na odgovoru

Prof. dr. sc. Petar Kes, dr. med.

Poštovana, ne radi se o normalnoj pojavi. Vaš suprug treba posjetiti urologa - što prije tim bolje. S poštovanjem, prof.dr.P.Kes